Home / Dla szkół

Dla szkół

Szanowni Państwo,

Jesteśmy po to, by wspierać Państwa w pracy z dziećmi sprawiającymi trudności wychowawcze, zaciekawiać i dawać dzieciom wsparcie, akceptację i bezpieczną przestrzeń do rozwoju! Zajęcia socjoterapeutyczne dla młodzieży realizujemy od 1990 r. To bardzo istotna część naszych działań, które wynikają z przekonania, że każdy posiada ogromny potencjał, którego realizacja zapewnia spełnienie, szczęście i jest podstawą jego zrównoważonego rozwoju. Nasze zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży realizowane są poprzez różnego rodzaju zajęcia rozwijające. Ich celem jest nie tylko korygowanie zachowania, ale również mają na celu popularyzację sztuk plastycznych, rękodzieła, humanistyki oraz nauk przyrodniczych poprzez praktyczne zajęcia.

Naszą ofertę kierujemy do szkół podstawowych oraz średnich uczniów miasta Lublin.

Na zajęcia zapraszamy przez cały tydzień w godzinach ustalanych indywidualnie (oferta przedstawiona jest na stronie indeksowej MOS), w zależności od potrzeb wskazanych w orzeczeniu lub opinii pedagoga szkolnego.

Długość zajęć dostosowujemy do wieku uczestników. Przeważnie jest to: 1,5 -2 h. Zajęcia składają się z krótkiego wprowadzenia odnoszącego się do historii omawianego zagadnienia i ciekawostek z nią związanych oraz bloku socjoterapeutycznego dostosowanego do zauważonych zaburzeń.

Na zajęcia zapraszamy do naszej siedziby na ul. Zemborzyckiej 63 (Lublin, róg ul. Diamentowej i ul. Zemborzyckiej). Chętnie przyjedziemy również do szkoły/świetlicy albo innego wybranego przez Państwa miejsca, o ile zgłoszą Państwo taką potrzebę i wymaga tego problem.

Top
Zmień wielkość czcionki
tryb kontrastu