Home / Poznaj nas

Poznaj nas

Witaj podróżniku!

Dotarłeś do nas, zatem poszukujesz informacji. Poświęć chwilę swego czasu a z pewnością uzyskasz wiedzę, której pragniesz.
W życiu są takie chwile, gdy czujemy że nie wszystko układa się tak jak byśmy sobie tego życzyli. W szkole same kłopoty, w domu kłótnie, ciągłe napięcie, stres i obietnice składane sobie, że już od jutra zaczniemy coś z tym robić, poukładamy to wszystko, będzie lepiej.

Trudno jednak znaleźć czasem w sobie tyle siły i motywacji, aby wszystko zmienić na lepsze z dnia na dzień. Często kończy się tylko na obietnicach i nic z tego nie wychodzi. Potrzebujemy wtedy pomocy i wsparcia, a nie wiemy gdzie tego szukać.

Jednym z takich miejsc, gdzie zawsze można liczyć na fachową pomoc jest MOS w Lublinie. Pomagamy młodym ludziom w rozwiązywaniu problemów szkolnych, rodzinnych i osobistych.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 56, w której panuje przyjazna atmosfera, a nauczyciele dobrze rozumieją problemy i potrzeby uczniów.
Oferujemy wiele ciekawych zajęć pogłębiających wiedzę o człowieku (o emocjach, jak sobie radzić ze złością, o zachowaniach).
Pomagamy rodzicom zrozumieć naturę problemów ich dzieci, budować z nimi przyjazne relacje (szkoła dla rodziców).


 
 
Top
Zmień wielkość czcionki
tryb kontrastu